Історія Seed Grain Company в Україні

Seed Grain Company — визнаний лідер на американському ринку селекції. Загальний напрямок діяльності — виведення сортів і гібридів кукурудзи, соняшника та ріпаку. Пріоритетом є висока адаптивність рослин, стійкість до розпростертих захворювань і максимальна врожайність.

І так, історія Seed Grain Company в Україні почалася з тих часів, коли засновник компанії — американець Бернард Мейзі приїхав до нашої країни. Він прожив тут понад 10 років, та остаточно влюбився в наші безкрайні поля й луга. Він почав цікавитися місцевими традиціями у сфері сільського господарства. І чим глибше він поглиблювався у вивченні даної сфери, тим більше дивувався величезному потенціалу, прихованих в українських землях.

Повернувшись в Америку, він прийняв рішення і далі розвивати сільське господарство в Україні. Це і послужило стартом його експериментів у селекції. Виведені їм нові сорти та гібриди ріпаку, кукурудзи та соняшнику були повністю адаптовані до наших ґрунтів і кліматичних умов. І ці традиції незмінні до цього часу.

А, ми своєю чергою можемо пропонувати купити насіння гарної якості, перевіреної українськими аграріями!

ТОВ “Віват Агро Ван” все для сільськогосподарського бізнесу.

Бажаємо гарних врожаїв!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Кошик