АКМ, 5л

Швидка допомога для рослин -препарат “АКМ”

Проблема стресу завжди викликала інтерес у людей. Але ще більший інтерес становить те, що стрес може виникати не тільки в організмі людини і тварини, але і рослин. Найбільш поширеними факторами, несприятливими для рослин, є: посуха, високі і низькі температури (екстремальні для рослин), надлишок води і солей в грунті, нестача кисню (гіпоксія), дуже висока або низька освітленість, присутність в атмосфері шкідливих речовин, іони важких металів , порушення технологічних процесів (передозування або застосування неякісних пестицидів).

Ми впевнені, що вам знайома така ситуація, як опік пестицидами (гербіцидами), добривами (азотними) або просто внесли препарати в сонячну погоду (ефект лінзи). Тобто рослина в стресі (відстає у розвитку, хворіє)?

Для вирішення даних проблем вітчизняним виробником випускається регулятор росту рослин «АКМ», що відноситься до групи антиоксидантів фенольного типу. Основа препарату – полімерні компоненти та антиоксидант. Цей склад препарату дозволяє нівелювати наслідки хімічного стресу. Рослини виходять із «кризового» стану протягом 2-3 діб. Досвід застосування (фото ☝) препарату підтверджує високу ефективність цього прийому.

Норма внесення препарату – 0,5л/га, робочий розчин – 100-300л/га.

Препарат можна застосовувати у бакових сумішах, але для виведення рослин із стресового стану рекомендуємо провести обробку одним препаратом АКМ.

https://vivatagrovan.com/product/akm/

Кошик