Mikrodobruva

Ціни на Мікродобрива, Добрива, Регулятори росту рослин

Більш детальну інформацію про мікродобрива та норми внесення тисніть на посилання https://vivatagrovan.com/product-category/katalog/mikrodobruva/

Якщо ви бажаєте залишатися в курсі останніх новин і пропозицій щодо насіння, засобів захисту рослин, мікродобрив та інших аспектів, пов’язаних із сільським господарством, то запрошуємо вас приєднатися до нашого каналу “Аграрні Таємниці” в Viber або “ВАВ – АгроНовини” в Telegram . Просто натискайте на нього, щоб отримувати актуальну інформацію.

Отримання високих врожаїв можливо лише при збалансованому мінеральному живленні. Для цього повинна бути розроблена система застосування добрив та позакореневе живлення мікродобривами.

Тобто, застосування мікродобрив та регуляторів росту позакоренево може дозволити зменшити кількість внесених мінеральних добрив без втрати врожаю завдяки фізіологічному впливу на рослини.

Завдяки стимуляторам аграрії отримали можливість безпосередньо впливати на процеси росту і розвитку рослин, регулювати та керувати строками їх цвітіння і дозрівання, крім того, на найрізноманітніших стадіях вегетації.

Ми пропонуємо дієві регулятори росту рослин, органо-мінеральні комплекси, стимулятори, які допоможуть отримати гарний врожай.

Завжди на звязку наш менеджер +38(067)260-23-24

Кошик